MODUŁ WIELOFUNKCYJNY M-3F VIDOS
Symbol: M-3F
Dostępność: 5 szt.
Cena: 348.34
Cena: 348.34
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M-3F
Dostępność: 5 szt.
Cena: 348.34
Cena: 348.34
Moduł M-3F pozwala rozszerzyć funkcjonalność systemu wideodomofonowego VIDOS DUO
Urządzenie zwiększa zasięg transmisji między bramofonem, a panelami wewnętrznymi do 300m, pozwala przyłączyć więcej paneli wewnętrznych (max 32 panele na moduł, max 8 modułów - łącznie 256 użytkowników) oraz umożliwia przyłączenie do systemu stacji ogrodzeniowej MASTER
| Współpraca: | Wideodomofony 2-przewodowe VIDOS DUO |
| Interfejs: | 2-przewodowy |
| Sygnalizacja stanu pracy: | Sygnalizacja LED |
| Montaż: | montaż na szynie DIN, TS-35 |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 24 V DC |
| Pobór mocy: |
|
| Waga: | 0.2 kg |
| Wymiary: | 90 x 72 x 60 mm |
| Temperatura pracy: | -10 ... 55 °C |
| Producent / Marka: | VIDOS |
| Gwarancja: | 3 lata |
Vidos sp. z o.o.
Sokołowska 44
05-806 Sokołów
Poland
biuro@vidos.pl
VIDOS SP. Z O.O.
ul. Sokołowska 44
05-806 Sokołów
Poland
info@vidos.pl