Auto Na Akumulator Audi E- Tron Niebieskie QLS-6688
Symbol : 9057
Dostupnost: 1 opak
Cena : 773.92
Cena : 773.92
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : 9057
Dostupnost: 1 opak
Cena : 773.92
Cena : 773.92
Auto Na Akumulator Audi E- Tron Niebieski QLS-6688
Wymiary opakowania:
110 cm x 58 cm x 37 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | QLS-6688 |
| Kolor | Niebieski |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Wymiary Pojazdu | 108cm x 60cm x 47cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 13kg |
| Max. Obciążenie | 25kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | + |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Radio FM, Bluetooth, Panel muzyczny z MP3, USB |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl