Blok rozdzielczy - odgałęźny SCB 25-2 Al/Cu 80120 SIMBLOCK szary 81505002
Symbol : 68974
Dostupnost: 10 opak
Cena : 37.74
Cena : 37.74
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : 68974
Dostupnost: 10 opak
Cena : 37.74
Cena : 37.74
| Kolor | szary |
| Szerokość | 41,2 mm |
| Szerokość modułu | 34,2 mm |
| Wysokość | 49,3 mm |
| Długość | 52 mm |
| Ilość biegunów | 1 |
| Możliwość łączenia | Al/Cu |
| Wejście (drut) | 4 x (2,5...25) mm² |
| Wejście (linka z tulejką) | 4 x (1,5...16) mm² |
| Wyjście (drut) | 4 x (2,5...16) mm² |
| Wyjście (linka z tulejką) | 4 x (1,5...10) mm² |
| Napięcie znamionowe | 1000 V AC / 1000 V DC |
| Prąd znamionowy Cu | 152 A (2 x 16 mm²) / 101 A (1 x 25 mm²) |
| Mocowanie | na szynę TS 35 - Poziom |
Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
sprzedaz@simet.com.pl
Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
sprzedaz@simet.com.pl