DYSK WD PURPLE 18TB PRO WD181PURP
A szimbólum: 39700
A rendelkezésre álló: 7 PC-k.
Ár: 3964.84
Ár: 3964.84
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: 39700
A rendelkezésre álló: 7 PC-k.
Ár: 3964.84
Ár: 3964.84
| Pojemność | 18 TB |
| Interfejs | SATA 6 Gb/s |
| Format obudowy | 3.5 Inch |
| Disk Speed (RPM) | 7200 rpm |
| Recording Technology | CMR |
| Wymiary (L x W x H) | 147mm x 101.6mm x 26.1mm |
| MTBF | 2mln |
| Pamięć podręczna | 512 MB |
| Temperatura | podczas pracy: od 0 ºC do 65 ºC podczas przechowywania: od -40 ºC do 70 ºC |
| Współczynnik obciążenia | 550 TB/rok |
| Pobór mocy | odczyt / zapis: 5.3 W bezczynność: 4.9 W gotowość i uśpienie: 0.4 W |
Western Digital Corporation
PO Box Address: BP 80006
92135 Issy les Moulineaux
France
support@wdc.com
Western Digital Corporation
PO Box Address: BP 80006
92135 Issy les Moulineaux
France
support@wdc.com