GNIAZDO KOŃCOWE GA-26FB R-TV TELMOR
Symbol : GA-26FB
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 31.63
Cena : 31.63
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : GA-26FB
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 31.63
Cena : 31.63
| Mocowanie: | Natynkowe |
| Zakres częstotliwości TV: | 118 ... 862 MHz |
| Zakres częstotliwości toru radiowego: | 87 ... 138 MHz |
| Tłumienie przyłączeniowe toru TV: | 2.0 dB |
| Tłumienie przyłączeniowe toru radiowego: | 7.0 dB |
| Wybrane cechy: |
|
| Waga: | 0.054 kg |
| Wymiary: | 58 x 55 x 18 mm |
| Producent / Marka: | TELMOR |
| Gwarancja: | 2 lata |
GZT Telkom-Telmor Sp. z o.o.
Schuberta 104
80-172 Gdańsk
Poland
telmor@telmor.pl
GDAŃSKIE ZAKŁADY TELEELEKTRONICZNE TELKOM-TELMOR SP. Z O.O.
ul. F.Schuberta 104
80-172 Gdańsk
Poland
info@telmor.pl