KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HFW1239TLM-A-LED-0280B-S3 Full-Color - 1080p 2.8 mm DAHUA
Symbol : HAC-HFW1239TLM-A-LED-0280B-S3
Dostupnosť: 1 Ks.
Cena : 192.33
Cena : 192.33
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : HAC-HFW1239TLM-A-LED-0280B-S3
Dostupnosť: 1 Ks.
Cena : 192.33
Cena : 192.33
Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.8" CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS
Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości 1080p
Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu
W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących impedancję, należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą
Kamera spełnia klasę szczelności IP67
Uwaga!
Kamera serii Full-color nie posiada trybu czarno-białego
Dzięki wyposażeniu kamery w bardzo czuły przetwornik oraz oświetlacz LED emitujący widzialne światło w kolorze białym, urządzenie pozwala na uzyskanie wyraźnego, kolorowego obrazu w każdych warunkach oświetleniowych
| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Przetwornik: | 1/2.8 " CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p , 960 x 576 - 960H, PAL |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 40 m |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: |
|
| Menu ekranowe OSD: | Menu OSD dostępne poprzez rejestrator DAHUA |
| Wybrane funkcje: |
|
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Zasilanie: | 12 V DC / 650 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 7.8 W |
| Obudowa: | Tubowa, Metal + Plastik |
| Wandaloodporna: | ![]() |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.32 kg |
| Wymiary: | 198 x 80 x 76 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
