KAMERA IP ANPR ITC413-PW4D-IZ3 - 4 Mpx 8 ... 32 mm - MOTOZOOM DAHUA
Symbol: ITC413-PW4D-IZ3
Dostępność: 2 szt.
Cena: 6752.41
Cena: 6752.41
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ITC413-PW4D-IZ3
Dostępność: 2 szt.
Cena: 6752.41
Cena: 6752.41
Kamera IP ANPR (Automatic Number Plate Recognition) dedykowana do automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych pojazdów
Zastosowany obiektyw motozoom z ogniskową 8 ... 32 mm pozwala na zdalną regulację kąta widzenia
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3at sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 4 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2688 x 1520 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Obiektyw: | 8 ... 32 mm - Motozoom |
| Kąt widzenia: | 40 ° ... 15 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 20 m |
| Kompresja: | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s - 4 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 100/1000 Base-T (RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, IEEE 802.1x, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, SFTP, DDNS, SNMP, PPPoE |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 2 / 2 |
| Audio: |
|
| Interfejs RS-485: | ![]() |
| Interfejs Wiegand: | 26 bit |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | ![]() |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 17 W |
| Obudowa: | Compact, Stop aluminium + Plastik |
| Kolor: | Szary + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | IK10 |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 65 °C |
| Waga: | 2.34 kg |
| Wymiary: | 396 x 121 x 128 mm |
| Obsługiwane języki: | angielski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com

