KAMERA IP DS-2CD1023G0E-I(2.8MM)(C) - 1080p Hikvision
Symbol: DS-2CD1023G0E-I(2.8M
Dostępność: 9 szt.
Cena: 229.00
Cena: 229.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-2CD1023G0E-I(2.8M
Dostępność: 9 szt.
Cena: 229.00
Cena: 229.00
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 / H.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1080p
Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny)
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| System skanowania: | Progresywny |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Interfejs RS-485: | ![]() |
| Gniazdo karty pamięci: | ![]() |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | ![]() |
| Audio: | ![]() |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, QoS, IEEE 802.1x, Bonjour, IPv4/IPv6 UDP SSL / TLS |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 6 |
| ONVIF: | 18.12 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: |
|
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - aplikacja iVMS-4200 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 5 W @ 12 V DC ≤ 6.5 W @ PoE (802.3af) |
| Obudowa: | Compact - Metal + Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.27 kg |
| Wymiary: | 171 x 70 x 66 mm |
| Obsługiwane języki: | angielski |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311315990 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Instrukcja szybkiego uruchamiania EN
Instrukcja dodawania urządzeń do aplikacji mobilnej (Android) PL
Instrukcja dodawania urządzeń do aplikacji mobilnej (iOS) PL
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com
