KAMERA TERMOWIZYJNA DAHUA TPC-BF2241-TB7F8-DW-S2
Symbol: 34155
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4619.45
Cena: 4619.45
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 34155
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4619.45
Cena: 4619.45
| Kamera termowizyjna | |
| Przetwornik | Niechłodzony sensor mikrobolometryczny z aktywnym materiałem pochłaniającym w postaci tlenku wanadu Vox |
| Obiektyw | 7mm |
| Czułość termalna | <50mK</td> |
| Charakterystyka widmowa | 8 ~ 14um |
| Zaawansowane funkcje | Detekcja pożaru i alarmowanie, Detekcja palenia, Detekcja rozmowy telefonicznej, klasyfikacja obiektów (człowiek, samochód), Śledzenie gorących i zimnych punktów |
| Wielkość piksela | 12um |
| Zakres pomiaru temperatury | Tryb wysokiej temperatury: 0 °C do +550 °C (+32 °F do +1022 °F) |
| Tryb niskiej temperatury: -20 °C do +150 °C (-4 °F do +302 °F) | |
| Tryb automatyczny: -20 °C do +550 °C (-4 °F do +1022 °F) | |
| Dokładność pomiaru temperatury | Maks. (±2°C, ±2%); (Temperatura: -20 °C do +60 °C) |
| Tryb pomiaru temperatury | Spot: 12 |
| Linia: 12 | |
| Obszar: 12 | |
| Obsługuje 12 reguł jednocześnie | |
| Rozdzielczość | 256 x 192 |
| Kamera wizyjna | |
| Przetwornik | 1/2.7" 4Mpix CMOS |
| Obiektyw | 8mm |
| Kąt widzenia | 33.4° |
| Czułość | 0.05Lux(kolor) |
| 0Lux(IR wł.) | |
| Filtr Dzień/Noc | Mechaniczny filtr podczerwieni |
| Diody IR | 1 IR |
| Zasięg promiennika podczerwieni | 35m |
| Rozdzielczość maksymalna | 4Mpix(2336x1752) |
| Prędkość nagrywania | 25/30kl/s przy 4Mpix(Kamera wizyjna) |
| 25/30kl/s przy 1280x960(Kamera termowizyjna) | |
| Strumienie kodowania | Dwa strumienie kodowania |
| IVS | Przekroczenie bariery, intruz w strefie |
| Dodatkowa | - |
| Protokoły | ONVIF profile S i G, CGI |
| Funkcja | DWDR |
| AWB | |
| BLC | |
| AGC | |
| 2D/3D DNR | |
| ROI | |
| Audio | 1 wejście oraz wyjście |
| Port pamięci | Wbudowany slot kart Micro SD max 256GB |
| Alarm | 1 wejście oraz 1 wyjście |
| Odporność | IP67 |
| Temperatura pracy | -40 ~ 70° |
| Zasilanie | 12V DC, PoE, ePoE |
| Pobór prądu | Maksymalnie 12W |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa:
Ostrzeżenia:
Nie otwierać obudowy urządzenia – wewnątrz mogą znajdować się elementy pod napięciem.
Chronić urządzenie przed kontaktem z wodą i wilgocią, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego.
Nie dotykać urządzenia mokrymi rękami.
Zasady użytkowania:
Upewnić się, że napięcie zasilania jest zgodne ze specyfikacją podaną na etykiecie urządzenia.
Wyłączyć urządzenie z gniazdka elektrycznego przed czyszczeniem lub konserwacją.
Nigdy nie używać uszkodzonych kabli zasilających lub wtyczek.
Możliwe zagrożenia:
Przegrzanie urządzenia w przypadku jego zasłonięcia lub użycia w nieodpowiednich warunkach (np. brak wentylacji).
Uszkodzenia mechaniczne wynikające z upuszczenia lub nadmiernego obciążenia.
Ryzyko pożaru w przypadku niewłaściwego użytkowania.
Zalecenia:
Regularnie sprawdzać stan techniczny kabli i wtyczek.
Przechowywać urządzenie z dala od źródeł ciepła oraz łatwopalnych materiałów.
Zapoznać się szczegółowo z instrukcją obsługi przed pierwszym użyciem.
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com