Kamera IP mini kopułkowa, 2 Mpx, 2.8mm, IK10 wandaloodporna, obiektyw stały AVIZIO
Symbol : AV-IPMK20S
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 419.35
Cena : 419.35
```html ```
Symbol : AV-IPMK20S
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 419.35
Cena : 419.35
Kamera oparta jest na przetworniku obrazu 1/2.8" uzyskując rozdzielczość 1920x1080. Urządzenie wyposażone jest w obiektyw 2.8 mm oraz w oświetlacz podczerwieni, zapewniający doświetlenie monitorowanej przestrzeni do 30 metrów. Wbudowany daszek osłania obiektyw przed promieniami słonecznymi jak i chroni go przed deszczem. Obudowa pozwala na montaż kamery zarówno na suficie, jak i na ścianie. Zasilanie oraz transfer danych może odbywać się za pośrednictwem jednego kabla dzięki zastosowaniu PoE.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
PRZEZNACZENIE
Kamera jest przeznaczona do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń dzięki zastosowaniu szczelności IP67. Wzmocniona obudowa o stopniu ochrony IK10 sprawia, że kamera nadaję się do miejsc narażonych na akty wandalizmu.
OPROGRAMOWANIE
| Guarding Vision v2.7.1.9 Pobierz |
| Guarding Vision to wszechstronne oprogramowanie do sterowania i zarządzania obrazem: rejestratorów cyfrowych (DVR), rejestratorów sieciowych (NVR), kamer sieciowych (IP-kamer), enkoderów, dekoderów, analizatorów VCA, hostów alarmowania i innych - którym to urządzeniom zapewnia szeroki zakres funkcji, w tym m.in.: podgląd bieżący w czasie rzeczywistym, nagrywanie obrazu w czasie rzeczywistym, zdalne wyszukiwanie wśród dostępnych wideonagrań, odtwarzanie wideonagrań, tworzenie kopii rezerwowych plików wideo, odbieranie sygnałów alarmowych. W ten sposób oprogramowanie Guarding Vision zaspokaja różne wymagania zadań monitoringowych. Dysponując elastyczną budową rozproszoną i łatwością wykonywania operacji, niniejsze oprogramowanie klienckie znajduje szerokie zastosowanie w przedsięwzięciach monitoringowych średniej i małej skali. |
| SADPTool v3.0 Pobierz |
| SADP (ang. Search Active Device Protocol) to proste w obsłudze oprogramowanie przeznaczone do wyszukiwania w sieci lokalnej kamer i rejestratorów marki AVIZIO. Za jego pomocą można zmodyfikować podstawowe parametry sieciowe rejestratorów i kamer IP oraz zmienić lub przywrócić hasło. Po podłączeniu do sieci nowych urządzeń tego samego producenta ich adresy IP powtarzają się. Program SADP umożliwia ich zmianę bez względu na to czy są takie same i czy znajdują się w tej samej podsieci. |
AVIZIO to profesjonalne rozwiązania systemów cyfrowej telewizji dozorowej oraz przełączników sieciowych, zarządzalnych i niezarządzalnych PoE. Marka jest własnością polskiej firmy A-LAN Technologie, producenta systemów okablowania strukturalnego oraz urządzeń sieciowych. A-LAN działając od 2001 roku, ugruntował sobie pozycję lidera, wprowadzając na rynek produkty najwyższej jakości, weryfikowane przez niezależne laboratoria, dając tym samym gwarancję trwałości i niezawodności.
| KAMERA | |
|---|---|
| Obiektyw | 1/2.8" skanowanie progresywne CMOS |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON) |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s do 1/100,000 s |
| Dzień noc | Filtr podczerwieni IR |
| Cyfrowa redukcja szumów | 3D DNR |
| WDR | Digital WDR |
| Regulacja kąta | Obrót: 0° do 355°, nachylenie: 0° do 70° |
| OBIEKTYW | |
|---|---|
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Jasność obiektywu | F1.2 |
| Ustawienie ostrości | Nie |
| Pole widzenia | poziomo 114°, pionowo 62°, przekątna 135° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| OŚWIETLACZ PODCZERWIENI | |
|---|---|
| Zasięg | do 30 m |
| Długość fali | 850 nm |
| STANDARD KOMPRESJI | |
|---|---|
| Kompresja wideo | Main stream: H.265/H.264 |
| Sub stream | H.265/H.264/MJPEG |
| Kodek H.264 | Profil podstawowy / Profil główny / Profil wysoki |
| Kodek H.264+ | Wsparcie tylko dla głównego strumienia |
| Kodek H.265 | Profil główny |
| Kodek H.265+ | Wsparcie tylko dla głównego strumienia |
| Szybkość transmisji wideo | 32 Kbps do 8 Mbp |
| ZAAWANSOWANE FUNKCJE DODATKOWE | |
|---|---|
| RoI - Region of Interest (Region zainteresowania) | 1 stały region dla głównego i pomocniczego strumieni |
| OBRAZ | |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Główny strumień | |
|---|---|
| Max. Częstotliwość wyświetlania klatek | 50Hz: 25fps (1920x1080, 1280x960, 1280x720) 60Hz: 30fps (1920x1080, 1280x960, 1280x720) |
| Strumień dodatkowy | |
|---|---|
| Max. Częst. wyświetlania klatek | 50Hz: 25fps (704x576, 640x480, 352x288) 60Hz: 30fps (704x480, 640x480, 352x240) |
| Ulepszanie obrazu | BLC, 3D DNR |
| Ustawienia obrazu | Nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, AGC, balans bieli |
| Przełącznik dzień / noc | Automatyczne, zaplanowane |
| SIEĆ | |
|---|---|
| Wyzwalacz alarmu | Wykrywanie ruchu, sabotaż wideo, nieprawidłowe logowanie |
| Protokoły | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Funkcje podstawowe | Zapobieganie migotaniu, lustrzane odbicie, ochrona hasłem, maska prywatności, znak wodny |
| API | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Użytkownik / Host | Do 32 użytkowników 3 poziomy: Administrator, Operator i Użytkownik |
| Przeglądarka internetowa | IIE 8+, Chrome 44+, Firefox 51+, Safari 8+ |
| INTERFEJS | |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny | 1 RJ45 10M/100M samoadaptacyjny port Ethernet |
| OGÓLNE | |
|---|---|
| Warunki pracy | -30°C do 50°C, wilgotność: 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Zasilanie | 12 VDC ± 25%, wtyk 5,5 mm PoE (802.3af, klasa 3) |
| Zużycie energii | 12 VDC, 0.4A, Max: 5W |
| PoE | (802.3af, 36V do 57V), 0.2A do 0.13A, Max: 7W |
| Poziom ochrony | IP67, IK10, TVS 2000V ochrona odgromowa, ochrona przed przepięciami |
| Materiał | Plastik i metal |
| Wymiary | Ø 111 mm × 82.4 mm |
| Waga | ~ 410 g |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Bezpieczne użytkowanie produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Przed rozpoczęciem korzystania z produktu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przestrzegać wszystkich zaleceń producenta.
Potencjalne zagrożenia:
Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub obrażeń ciała. Kontakt z wodą lub wilgocią może spowodować zwarcie lub porażenie prądem (dotyczy produktów elektrycznych). Nieautoryzowane modyfikacje lub naprawy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania i unieważnić gwarancję. Zagrożenie dla dzieci – produkt może zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko zadławienia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Zalecenia bezpieczeństwa:
Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Regularnie sprawdzaj stan techniczny i nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości – natychmiast przerwij użytkowanie i skontaktuj się z serwisem.
Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów.
A-LAN Technologie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Dobrego Pasterza 36A
31-416 Kraków
Poland
+48 12 684 30 00
info@a-lan.pl