MIKROTIK ROUTERBOARD CRS318-16P-2S+OUT (NETPOWER 16P)
Symbol: 25831
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1085.60
Cena: 1085.60
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25831
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1085.60
Cena: 1085.60
| CRS318-16P-2S+OUT (netPower 16P) | |
| Procesor | 98DX226S |
| Ilość rdzeni | 1 |
| Taktowanie | 800 MHz |
| Monitorowanie temperatury procesora | Tak |
| Pamięć RAM | 256 MB |
| Pamięć wbudowana | 16 MB |
| Switch chip | 98DX22S |
| Gigabitowe porty Ethernet | 16 |
| Sloty SFP+ | 2 |
| System operacyjny | Dual boot: SwitchOS, RouterOS Level 5 |
| Wymiary | 303 x 212 x 78 mm |
| Dopuszczalna temperatura pracy | Od -40 do 70 st. C |
| Stopień ochrony | IP55 |
| Zasilanie | |
| Wyjście PoE | 802.3af/at |
| Porty z wyjściem PoE | Ether1 - Ether16 |
| Maks. prąd wyjściowy przy napięciu wejściowym < 30 V (na port) | 1,1 A |
| Maks. prąd wyjściowy przy napięciu wejściowym >30 V (na port) | 0,6 A |
| Maks. łączny prąd wyjściowy | Zależny od zastosowanego zasilacza |
| Ilość złączy DC | 2 |
| Zakres napięcia | 18 - 57 V DC |
| Maks. pobór mocy | 316 W |
| Maks. pobór mocy bez zasilania PoE | 16 W |
SIA Mikrotikls
Aizkraukles iela 23
LV-1002 Riga
Latvia
sales@mikrotik.com