MODUŁ CZYTNIKA ZBLIŻENIOWEGO VTO4202FB-MR DO MODUŁU VTO4202FB-P-S2 DAHUA
Symbol : VTO4202FB-MR
Dostupnost: 23 opak
Cena : 119.48
Cena : 119.48
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : VTO4202FB-MR
Dostupnost: 23 opak
Cena : 119.48
Cena : 119.48
Moduł VTO4202FB-MR jest przeznaczony do współpracy z modułem kamery VTO4202FB-P-S2
| Kompatybilność: | VTO4202FB-x |
| Obsługa kart: | 13.56 MHz S50 |
| Zasięg odczytu kart: | max. 8 cm |
| Liczba obsługiwanych kart zbliżeniowych: | 10000 |
| Praca autonomiczna: | ![]() |
| Wbudowana klawiatura: | ![]() |
| Przycisk dzwonka: | ![]() |
| Wyjście sabotażowe: | ![]() |
| Zasilanie: | 5 V DC - Dostarczane z innych modułów |
| Pobór mocy: | ≤ 1 W |
| Obudowa: | Metal + Plastik, Wodoodporna |
| Kolor: | Grafitowy |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Wandaloodporna: | IK07 |
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.09 kg |
| Wymiary: | 100 x 49.9 x 28.5 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
