OBUDOWA PODTYNKOWA D11P VIDOS
Symbol: D11P
Dostępność: 3 szt.
Cena: 168.82
Cena: 168.82
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: D11P
Dostępność: 3 szt.
Cena: 168.82
Cena: 168.82
Obudowa podtynkowa dedykowana jest do serii urządzeń VIDOS X: S11-1, S11-2, S11-4
| Materiał wykonania: | Aluminium - malowanie proszkowe / Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | S11-1, S11-2, S11-4 |
| Kolor: | Grafitowy |
| Waga: | 0.29 kg |
| Wymiary wewnętrzne: | 118 x 208 x 47 mm |
| Wymiary zewnętrzne: | 133 x 219 x 52 mm |
| Producent / Marka: | VIDOS |
| Gwarancja: | 3 lata |
Vidos sp. z o.o.
Sokołowska 44
05-806 Sokołów
Poland
biuro@vidos.pl
VIDOS SP. Z O.O.
ul. Sokołowska 44
05-806 Sokołów
Poland
info@vidos.pl