PRZETWORNICA INVERTER PowerWalker 5000 PWM PF1
Symbol : 33593
Dostupnosť: 0 Ks.
Cena : 4155.44
Cena : 4155.44
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : 33593
Dostupnosť: 0 Ks.
Cena : 4155.44
Cena : 4155.44
PowerWalker Inverter PWM seria ta to wielofunkcyjna przetwornica/ładowarka, łącząca funkcje przetwornicy, ładowarki słonecznej i ładowarki akumulatorów, oferująca nieprzerwane podtrzymanie zasilania przy zachowaniu przenośnych rozmiarów.
Wszechstronny wyświetlacz LCD umożliwia konfigurowanie przez użytkownika łatwo dostępnych przycisków, takich jak prąd ładowania akumulatora, priorytet ładowarki AC/ PV (słonecznej) oraz dopuszczalne napięcie wejściowe w zależności od zastosowania.
| Moc | 5000 W |
| Moc pozorna | 5000 VA |
| Gniazdo rozszerzeń | Nie |
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Zakres napięcia wejściowego | 170 - 280 V |
| Zakres częstotliwości wejściowej | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Regulacja napięcia wyjściowego | +/- 5 % |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 Hz |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Maksymalny czas przełączania | 20 ms |
| Czas transferu | 10 - 20 ms |
| Oprogramowanie | WatchPower |
| Kolor | BiałyCzarny |
| Zalecana temperatura otoczenia | -10 - 50 °C |
| Zalecana wilgotność otoczenia | 5 - 95 % |
| Długość | 300 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość | 440 mm |
BlueWalker GmbH
Hellersbergstraße 6
41460 Neuss
Germany
info@bluewalker.de
BlueWalker GmbH
Hellersbergstraße 6
41460 Neuss
Germany
info@bluewalker.de