REJESTRATOR IP NVR616DH-128-XI 128 KANAŁÓW WizMind DAHUA
Symbol: NVR616DH-128-XI
Dostępność: 5 szt.
Cena: 55495.89
Cena: 55495.89
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NVR616DH-128-XI
Dostępność: 5 szt.
Cena: 55495.89
Cena: 55495.89
Rejestrator sieciowy wyposażony w zaawansowane funkcje inteligentnej analizy obrazu
| Standard: | IP |
| Obsługiwane rozdzielczości: | max. 32 Mpx |
| Wyjścia wideo: |
|
| Obsługa audio: |
|
| Wejścia audio: | 1 szt. CINCH |
| Wyjścia audio: | 2 szt. CINCH |
| Metoda kompresji obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 |
| Przepływność (bitrate): | max. 1280 Mb/s |
| Obsługiwane dyski twarde: | 16 x 20 TB SATA + 1 x eSATA , Raid 0/1/5/6/10 |
| Tryby nagrywania: | Ręczny, alarmowy, detekcja ruchu, harmonogram |
| Archiwizacja na zewnętrznych nośnikach: | Archiwizacja na napęd USB (pendrive, dysk zewnętrzny) |
| Wyszukiwanie i odtwarzanie nagrań: |
|
| Interfejs sieciowy: | 4 x RJ-45 10/100/1000/2500 Base-TX |
| Funkcje sieciowe: | Pełna obsługa przez sieć, Zdalne kopiowanie nagrań, Wbudowany web-serwer |
| ONVIF: | 22.06 |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| RTSP URL: |
|
| USB: |
|
| Porty szeregowe: |
|
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 32 / 16 |
| Sterownie głowicami obrotowymi PTZ: |
|
| Inteligentna analiza obrazu: | ![]() |
| Detekcja ruchu: | ![]() |
| Wybrane funkcje: |
|
| Obsługa myszą: | ![]() |
| Pilot IR w zestawie: | ![]() |
| Switch POE: | ![]() |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V AC @ 50 ± 2 Hz |
| Pobór mocy: | max. 25 W (bez HDD) |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 12.83 kg |
| Wymiary: | 485 x 522 x 133 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com

