ROUTER WR3600H Wi-Fi 7 2.4 GHz, 5 GHz 688 Mb/s + 2880 Mb/s CUDY
Symbol: WR3600H
Dostępność: 20 szt.
Cena: 374.71
Cena: 374.71
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WR3600H
Dostępność: 20 szt.
Cena: 374.71
Cena: 374.71
WR3600H to nowoczesny router Wi-Fi 7 oferujący łączną przepustowość do 3.6 Gb/s (2880 Mb/s + 688 Mb/s), idealny do wymagających zastosowań takich jak gry, streaming 4K czy praca zdalna. Dzięki czterordzeniowemu procesorowi 2.0 GHz, 5 gigabitowym portom i obsłudze VPN (WireGuard, OpenVPN, ZeroTier) zapewnia nie tylko wysoką wydajność, ale i zaawansowane bezpieczeństwo. Wspiera również tryby Access Point, klienta, repeatera i WISP.
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ anteny: | 4 x Antena dookólna - Zintegrowana |
| Standardy: | Wi-Fi 7 |
| Prędkość transmisji: | 688 Mb/s + 2880 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000/2500 Mbps - WAN 4 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| Interfejs do zarządzania: | |
| Tryby pracy: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | 0 ~ 40 °C |
| Waga: | 0.29 kg |
| Wymiary: | 183.3 x 109 x 38 mm |
| Producent / Marka: | CUDY |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta EN
CUDY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
ul. Nowogrodzka 50/54
00-695 Warszawa
Poland
kontakt@cudy.pl
CUDY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
ul. Nowogrodzka 50/54
00-695 Warszawa
Poland
kontakt@cudy.pl