ROZDZIELNICA NATYNKOWA 8-MODUŁOWA ELEGANT-1X8/NT/W/EPN Elektro-Plast
Symbol : ELEGANT-1X8/NT/W/EPN
Dostupnosť: 10 Ks.
Cena : 57.82
Cena : 57.82
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : ELEGANT-1X8/NT/W/EPN
Dostupnosť: 10 Ks.
Cena : 57.82
Cena : 57.82
Rozdzielnica elektryczna natynkowa 1-rzędowa 8-modułowa
| Sposób mocowania: | Natynkowe |
| Liczba montowanych modułów: | 8 x 1 rząd, 17.5 mm |
| Odległość między wspornikami TH 35: | ![]() |
| Przezroczyste drzwi: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Wyposażenie: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP40 |
| Klasa odporności mechanicznej: | ![]() |
| Zgodność z normami: | IEC/EN 62208, IEC/EN 60670-24 |
| Waga: | 0.55 kg |
| Wymiary: | 196 x 196 x 91 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Gwarancja: | 2 lata |
WAGO ELWAG sp. z o.o.
ul. Piękna 58A
50-506 Wrocław
Poland
info@wago.com
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl

