STACJA ODZYSKU CZYNNIKA CHŁODZNICZEGO Z GRUPY HFC oraz HCFC VALUE VRR12L-OS-R32
Symbol: 34025
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3812.53
Cena: 3812.53
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 34025
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3812.53
Cena: 3812.53
Stacja odzysku czynnika chłodniczego VALUE VRR12L-OS-R32 to urządzenie przeznaczone do efektywnego odzyskiwania czynników chłodniczych z grupy HFC oraz HCFC.
Jest to narzędzie o wielu zaletach, które sprawiają, że jest idealne do profesjonalnego użytku w branży chłodnictwa i klimatyzacji.
Poznaj główne cechy i korzyści stacji odzysku VALUE VRR12L-OS-R32:
| Czynnik chłodniczy: kategoria III: | R-12, R-134a, R-401C, R-500, 1234yf |
| Czynnik chłodniczy: kategoria IV: | R-22, R-401A, R-401B, R-402B, R-407C, R-407D, R408A, R-409A, R-411A, R-411B, R-412A, R-502, R-509 |
| Czynnik chłodniczy: kategoria V: | R-402A, R-404A, R-407A,R-407B, R-410A, R-507, R32 |
| Set: | Shoulder strap, dry filter, 15 cm hose, ¼" x ¼", O.F.P. hose |
| W zestawie: | Pasek na ramię, filtr osuszacz, wąż 15 cm, 1/4" x 1/4", przewód O.F.P. |
| Wydajność odzysku: kategoria III - gaz / ciecz / push/pull: | 0,20 / 1,60 / 4,60 kg/min |
| Wydajność odzysku: kategoria IV - gaz / ciecz / push/pull: | 0,25 / 1,80 / 5,60 kg/min |
| Wydajność odzysku: kategoria V - gaz / ciecz / push/pul: | 0,25 / 2,20 / 6,30 kg/min |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Moc : | 3/4 KM |
| Prędkość silnika: | 1450 obr/min |
| Maksymalny pobór prądu: | 0.16666666666666666 |
| Temperatura pracy: | 0 ÷ 40 ⁰C |
| Wymiary: | 450 x 250 x 355 mm |
| 14,2 kg | |
| Separator oleju: | tak |
Technika Chłodzenia Sp. z o.o.
ul. Pyskowicka 24
41-807 Zabrze
Poland
tchw@tchw.pl
Technika Chłodzenia Sp. z o.o.
ul. Pyskowicka 24
41-807 Zabrze
Poland
tchw@tchw.pl