SWITCH 10-PORTOWY POE ATTE xPoE-10-20A-OF
Symbol : 21317
Dostupnost: 2 opak
Cena : 666.12
Cena : 666.12
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : 21317
Dostupnost: 2 opak
Cena : 666.12
Cena : 666.12
xPoE-10-20-OF został zaprojektowany jako uniwersalny przełącznik sieciowy PoE dedykowany do systemów telewizji przemysłowej IP. Elektroniczne zabezpieczenia wyjść PoE zapewniają ciągłość pracy całego systemu przy zwarciu lub przeciążeniu pojedynczych gałęzi zasilania oraz automatyczny powrót napięcia po ustąpięniu awarii. Urządzenie znajduje zastosowanie w systemach wymagających zwiększonej przepustowości sieci takich jak monitoring CCTV 4K Ultra HD.
Niezarządzalne switche i extendery PoE przeznaczone są do współpracy z kamerami IP oraz innymi urządzeniami sieciowymi zasilanymi w standardzie PoE 802.3at/af oraz PoE PASSIVE.
Konstrukcja OF (Open Frame) umożliwa zabudowę urządzenia w dowolnej obudowie, jednak najwygodniejszym sposobem montażu, są dedykowane obudowy serii ABOX, oraz blachy montażowe, wyposażone w specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy lub blachy montażowej.
| Porty LAN | 10 portów RJ45(8xLAN+PoE 10/100Mbps, 2x Gigabit UpLink) |
| Obsługiwane odbiorniki PoE (standard / moc max) | 802.3af - do 15,4W LAN_1...LAN_8 (Vin >48VDC) 802.3at - do 30W LAN_1...LAN_8 (Vin >48VDC) PoE PASSIVE - do 40W LAN_1...LAN_8 |
| Obsługiwane nadajniki PoE (standard / moc max) | PoE PASSIVE - do 40W LAN_1...LAN_8 |
| Wyjścia PoE (standard / tryb zasilania) | LAN_1...LAN_8 PoE PASSIVE, mode B (4,5+) (7,8-) |
| Wejścia PoE (standard / tryb zasilania) | LAN_1...LAN_8 PoE PASSIVE, mode B (4,5+) (7,8-) |
| Zabezpieczenie wyjść PoE (nadprądowe / przed zwarciem) | LAN_1...LAN_8 0,75A / elektroniczny (auto-powrót) |
| Mikroprzełączniki SW1 (DIP switch) | przełączniki 1...8 "PoE ON/OFF" - zasilanie PoE na portach LAN_1...LAN_8 |
| Zakres napięcia wejściowego | Vin 10...56VDC |
| Napięcie wyjściowe dla urządzeń PoE | Vout = Vin |
| Zakres temperatur pracy | -10°C...+40°C |
| Obudowa (typ / kolor) | moduł do zabudowy / czerwony |
| Montaż | zatrzaskowe kołki dystansowe, otwory montażowe w rastrze 10,8mm |
| Wymiary / masa netto | 184x75x20mm, 0,097kg |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa:
Ostrzeżenia:
Nie otwierać obudowy urządzenia – wewnątrz mogą znajdować się elementy pod napięciem.
Chronić urządzenie przed kontaktem z wodą i wilgocią, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego.
Nie dotykać urządzenia mokrymi rękami.
Zasady użytkowania:
Upewnić się, że napięcie zasilania jest zgodne ze specyfikacją podaną na etykiecie urządzenia.
Wyłączyć urządzenie z gniazdka elektrycznego przed czyszczeniem lub konserwacją.
Nigdy nie używać uszkodzonych kabli zasilających lub wtyczek.
Możliwe zagrożenia:
Przegrzanie urządzenia w przypadku jego zasłonięcia lub użycia w nieodpowiednich warunkach (np. brak wentylacji).
Uszkodzenia mechaniczne wynikające z upuszczenia lub nadmiernego obciążenia.
Ryzyko pożaru w przypadku niewłaściwego użytkowania.
Zalecenia:
Regularnie sprawdzać stan techniczny kabli i wtyczek.
Przechowywać urządzenie z dala od źródeł ciepła oraz łatwopalnych materiałów.
Zapoznać się szczegółowo z instrukcją obsługi przed pierwszym użyciem.
ATTE
ul. 3 maja 81B
32-400 Myślenice
Poland
zamowienia@atte.pl
ATTE
ul. 3 maja 81B
32-400 Myślenice
Poland
zamowienia@atte.pl