SWITCH POE DS-XS0106-P 4-PORTOWY Hikvision
Symbol: DS-XS0106-P
Dostępność: 0 szt.
Cena: 122.04
Cena: 122.04
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-XS0106-P
Dostępność: 0 szt.
Cena: 122.04
Cena: 122.04
Switch PoE DS-XS0106-P zapewniający płynną transmisję sieciową z prędkością 10 / 100 Mbps
| Porty LAN: |
|
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W / port PoE |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 45 W |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Wybrane cechy: | Tryb zasilania PoE : ("+": piny 3, 6; "-": piny 1, 2) |
| Diody LED: | Power, Link/Act, PoE |
| Certyfikaty: | CE |
| Zasilanie: | 48 V DC / 1.35 A (zasilacz w komplecie) |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.19 kg |
| Wymiary: | 121 x 28 x 83 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301803262 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com
