SWITCH TP-LINK LS1005G
A szimbólum: 23917
A rendelkezésre álló: 15 PC-k.
Ár: 55.60
Ár: 55.60
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: 23917
A rendelkezésre álló: 15 PC-k.
Ár: 55.60
Ár: 55.60
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Standardy i protokoły | IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x |
| Porty | 5 portów 10/100/1000Mb/s, Autonegocjacja, Auto-MDI/MDIX |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 5VDC / 0,6A) |
| Wymiary (S x G x W) | 90 × 72 × 23 mm (3,5 × 2,8 × 0,9 cali) |
| Maks. zużycie energii | 3,7W |
| Ilość generowanego ciepła | 12,617 BTU/h |
| WYDAJNOŚĆ | |
| Wydajność przełączania | 10 Gb/s |
| Szybkość przekierowań pakietów | 7,4 Mp/s |
| Tablica adresów MAC | 2K |
| Bufor pakietów | 1,5 Mb |
| Ramki jumbo | 16 KB |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Funkcje zaawansowane | Technologia Green Kontrola przepływu 802.3X Back Pressure |
| Sposób transmisji | Store and Forward |
| INNE | |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zawartość opakowania | Przełącznik niezarządzalny LS1005G Zasilacz Instrukcja instalacji |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, niekondensująca |
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com