UNIWERSALNY WZMACNIACZ SIECI BEZPRZEWODOWEJ RE1200 2.4 GHz, 5 GHz CUDY
Symbol: RE1200
Dostępność: 52 szt.
Cena: 91.54
Cena: 91.54
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RE1200
Dostępność: 52 szt.
Cena: 91.54
Cena: 91.54
Urządzenie RE1200 umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej w miejscach trudnych do okablowania i dotychczas niedostępnych.
Dzięki zaawansowanej technologii Whole Home Mesh, urządzenia automatycznie są przełączane podczas przemieszczania się po domu
Ponadto urządzenie może pracować również jako bezprzewodowy punkt dostępu, zwiększając funkcjonalność istniejącej sieci przewodowej o połączenie Wi-Fi
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ anteny: | 2 x Antena dookólna - Zewnętrzna |
| Standardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Prędkość transmisji: |
|
| Czułość odbiornika: |
|
| Kontrolki LED: | Wi-Fi - Wskaźnik sygnału, WPS, Power |
| QSS: | ![]() |
| Tryby pracy: |
|
| Zabezpieczenia: | WPA-PSK/WPA2-PSK, OPEN |
| Porty LAN: | 1 x (RJ45) 10/100 Mb - Ethernet |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie PoE: | ![]() |
| Zasilanie: | 230 V AC |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 50 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % |
| Waga: | 0.20 kg |
| Wymiary: | 130 x 97 x 86 mm |
| Producent / Marka: | CUDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
CUDY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
ul. Nowogrodzka 50/54
00-695 Warszawa
Poland
kontakt@cudy.pl
CUDY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
ul. Nowogrodzka 50/54
00-695 Warszawa
Poland
kontakt@cudy.pl
