UNIWERSALNY WZMACNIACZ SIECI BEZPRZEWODOWEJ TL-MERC-ME30 300 + 867 Mb/s 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK / MERCUSYS
Symbol : TL-MERC-ME30
Dostupnost: 4 opak
Cena : 103.00
Cena : 103.00
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : TL-MERC-ME30
Dostupnost: 4 opak
Cena : 103.00
Cena : 103.00
Urządzenie TL-MERC-ME30 umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej w miejscach trudnych do okablowania i dotychczas niedostępnych.
Ponadto urządzenie może pracować również jako bezprzewodowy punkt dostępu, zwiększając funkcjonalność istniejącej sieci przewodowej o połączenie Wi-Fi
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ anteny: | 2 x Antena dookólna - Zewnętrzna |
| Standardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Prędkość transmisji: |
|
| Czułość odbiornika: |
|
| Kontrolki LED: | Wi-Fi - Wskaźnik sygnału |
| QSS: | ![]() |
| Tryby pracy: |
|
| Zabezpieczenia: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Porty LAN: | 1 x (RJ45) 10/100 Mb - Fast Ethernet |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www |
| Moc nadajnika: | < 20 dBm (EIRP) @ 2.4 GHz < 20 dBm (EIRP) @ 5 GHz |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie PoE: | ![]() |
| Zasilanie: | 230 V AC |
| Pobór mocy: | 9.2 W |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % |
| Waga: | 0.14 kg |
| Wymiary: | 112 x 85 x 76 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK / MERCUSYS |
| Gwarancja: | 2 lata |
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
