ABOX-ALUXL Obudowa zewnętrzna ATTE IP66
Symbol: 53411
Dostępność: 8 szt.
Cena: 1068.71
Cena: 1068.71
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 53411
Dostępność: 8 szt.
Cena: 1068.71
Cena: 1068.71
| Parametr | Wartość |
| Nazwa modelu | ABOX-ALUXL |
| Producent | ATTE Power |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Zakres temperatur pracy | -25°C do +65°C |
| Wymiary (S x W x G) | 480 x 270 x 210 mm |
| Waga | 3 kg / 2,73 kg |
| Materiał | Aluminium malowane proszkowo |
| Kolor | Szary (RAL 7035) |
| Montaż | Naścienny lub na słupie (z adapterem) |
| Szyny DIN | 2 x TH-35 |
| Miejsce na akumulator | Tak (do 40 Ah) |
| Otwory montażowe | Raster 10,8 mm |
| Drzwi | Zamykane na klucz |
| Uszczelka | Polimerowa |
| Zastosowanie | Zewnętrzne, na zasilacze i elektronikę |
ATTE
ul. 3 maja 81B
32-400 Myślenice
Poland
zamowienia@atte.pl
ATTE
ul. 3 maja 81B
32-400 Myślenice
Poland
zamowienia@atte.pl