ANTENA DOOKÓLNA MEGA-CAMP
Symbol: MEGA-CAMP
Dostępność: 3 szt.
Cena: 137.88
Cena: 137.88
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MEGA-CAMP
Dostępność: 3 szt.
Cena: 137.88
Cena: 137.88
Antena dedykowana do odbioru kanałów telewizji cyfrowej DVB-T/T2, przeznaczona do domków letniskowych, przyczep kempingowych, samochodów ciężarowych, jachtów, itp. Możliwość zamocowania do ściany lub innych płaskich powierzchni
Uchwyt do masztu w zestawie
| Odbierane kanały: |
|
| Wzmocnienie : | 20 ... 33 dB, 44 dB (max) |
| Zakres częstotliwości: |
|
| Polaryzacja: | Pozioma |
| Impedancja: | 75 Ω |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 5 V DC, 30 mA Wtyk USB-A |
| Waga: | 0.28 kg |
| Wymiary: | Ø 263 x 54 mm |
| Producent / Marka: | WIEDYSKA |
| Gwarancja: | 2 lata |
WIEDYSKA SP. Z O.O.
ul. Połaniecka 1
42-209 Częstochowa
Poland
info@wiedyska.pl
WIEDYSKA SP. Z O.O.
ul. Połaniecka 1
42-209 Częstochowa
Poland
info@wiedyska.pl