ANTENA KIERUNKOWA DIGIT-ACTIVA/DVB-T
Symbol : DIGIT-ACTIVA/DVB-T
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 205.88
Cena : 205.88
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : DIGIT-ACTIVA/DVB-T
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 205.88
Cena : 205.88
Antena DIGIT-ACTIVA/DVB-T przeznaczona do pracy na zewnątrz budynków i odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T
Unikalne rozwiązania konstrukcyjne zapewniają równomierne wzmocnienie sygnałów w całym zakresie częstotliwości
| Odbierane kanały: | 21 ... 69 |
| Zysk energetyczny : | max. 4.5 dBi |
| Polaryzacja: | Pozioma |
| Impedancja: | 75 Ω |
| Wybrane cechy: |
|
| Waga: | 0.7 kg |
| Wymiary: | 350 x 325 x 150 mm |
| Producent / Marka: | TELMOR |
| Gwarancja: | 2 lata |
GZT Telkom-Telmor Sp. z o.o.
Schuberta 104
80-172 Gdańsk
Poland
telmor@telmor.pl
GDAŃSKIE ZAKŁADY TELEELEKTRONICZNE TELKOM-TELMOR SP. Z O.O.
ul. F.Schuberta 104
80-172 Gdańsk
Poland
info@telmor.pl