Alkomat AlcoFind PRO X-5 PLUS
Symbol : 5608
Dostupnost: 10 opak
Cena : 518.02
Cena : 518.02
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : 5608
Dostupnost: 10 opak
Cena : 518.02
Cena : 518.02
Alkomat wyposażony w wysokiej klasy elektrochemiczny sensor nowej generacji , który gwarantuje precyzyjne wyniki pomiarów, jest przeznaczony do kontroli stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.
| Rodzaj i liczba baterii | : 2x AAA 1.5V Alkaliczne |
| Dokładność prezentowanego wyniku | : 0.01‰ |
| Możliwość Kalibracji | : tak |
| Precyzja pomiaru | : +/- 0,10‰ przy 1,0‰ w 25°C |
| Wymienny czujnik | : tak/tylko serwis |
| Rodzaj sensora | : elektrochemiczny |
| Wymaga ustnika | : tak |
| Waga netto | : 85g z bateriami |
| Wymiary produktu | : 47 x 108 x 17 mm |
| Zakres pomiaru | : 0.000-5.000 ‰ |
SPEED-UP S.C. Arkadiusz Skwarek, Mikołaj Witczak
ul. Głogowska 277
60-104 Poznań
Poland
info@speed-up.pl
SPEED-UP S.C. Arkadiusz Skwarek, Mikołaj Witczak
ul. Głogowska 277
60-104 Poznań
Poland
info@speed-up.pl