Auto Na Akumulator Audi R8 Lift A300 Światła LED Pilot Srebrne
Symbol : 9045
Dostupnosť: 9 Ks.
Cena : 638.92
Cena : 638.92
```html ```
Symbol : 9045
Dostupnosť: 9 Ks.
Cena : 638.92
Cena : 638.92
Auto Na Akumulator Audi R8 Lift A300 Srebrne
Wymiary opakowania:
108 cm x 55 cm x 26 cm
Waga kartony;
14 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Audi R8 |
| Kolor | Srebrny |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 107cm x 58cm x 48cm |
| Prędkość | 3-6 km/h |
| Masa Własna | 31kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Bluetooth |
| Długość towaru w centymetrach | 108 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 55 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 26 |
| Waga gabarytowa w gramach | 25740 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl