Auto Na Akumulator BBH-021 Światła LED Muzyka Pilot Policyjne Białe
A szimbólum: 9346
A rendelkezésre álló: 15 PC-k.
Ár: 809.92
Ár: 809.92
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: 9346
A rendelkezésre álló: 15 PC-k.
Ár: 809.92
Ár: 809.92
Auto Na Akumulator BBH-021 Policyjne Białe
Wymiary opakowania:
110 cm x 57 cm x 35 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | BBH-021 |
| Kolor | Biały |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 1x12V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 108cm x 70cm x 53cm |
| Prędkość | 3-3,5km/h |
| Masa Własna | 13kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Panel muzyczny z USB |
| Długość towaru w centymetrach | 110 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 57 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 35 |
| Waga gabarytowa w gramach | 36575 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl