Auto na Akumulator BBH-016 Czerwony
Symbol : 7477
Dostupnost: 2 opak
Cena : 719.92
Cena : 719.92
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : 7477
Dostupnost: 2 opak
Cena : 719.92
Cena : 719.92
Auto na Akumulator BBH-016 Czerwony
| Informacje o produkcie | |
| Model | BBH016 |
| Kolor | Biały |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 110cm x 72cm x 72cm |
| Wymiar Opakowania | 116cm x 58cm x 33cm |
| Prędkość | 2,5-3,5km/h |
| Masa Własna | 16kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Wejście MP3, Wejście USB, SD |
| Długość towaru w centymetrach | 115 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 60 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 30 |
| Waga gabarytowa w gramach | 34500 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl