BATTERY PACK RACK Armac 6x12V/9Ah Dust Free
Symbol : 53054
Dostupnosť: 4 Ks.
Cena : 1171.82
Cena : 1171.82
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : 53054
Dostupnosť: 4 Ks.
Cena : 1171.82
Cena : 1171.82
| Wymagane napięcie bateryjne | 6x 12V |
| Typ obudowy | Tower |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Złącza | Anderson |
| Długość | 446 mm |
| Szerokość | 440 mm |
| Wysokość | 86 mm |
| Waga | 22 kg |
| Rodzaj baterii | Kwasowo-ołowiowa VRLA AGM |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Liczba baterii batterypack | 6 |
| Wysokość teleinformatyczna | 2U |
| Napięcie szeregu baterii | 72 V |
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
product@impakt.com.pl