BEZPRZEWODOWA CZUJKA DYMU I CIEPŁA SD-72A2-TY Wi-Fi, Tuya Smart EURA
Symbol : SD-72A2-TY
Dostupnost: 57 opak
Cena : 155.87
Cena : 155.87
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : SD-72A2-TY
Dostupnost: 57 opak
Cena : 155.87
Cena : 155.87
Inteligentny czujnik dymu i ciepła Eura SD-72A2-TY z fotooptycznym sensorem i termistorem szybko wykrywa dym oraz niebezpieczny wzrost temperatury, uruchamiając głośny alarm 85 dB i sygnalizację LED. Wbudowany moduł WiFi 2.4 GHz pozwala podłączyć czujnik do aplikacji Tuya, która wyśle powiadomienie push na telefon przy wykryciu zagrożenia.
| Współpraca: | Tuya Smart |
| Detekcja: | dym, ciepło |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): | Zasięg ograniczony jedynie dostępnością sieci Wi-Fi |
| Dostęp z telefonu komórkowego: |
|
| Zasilanie bateryjne: | 2 x bateria LR6 (AA) (w komplecie) Pobór prądu < 6 µA (tryb czuwania) < 1200 mA (alarm) |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.12 kg |
| Wymiary: | Ø 120 x 37 mm |
| Producent / Marka: | EURA |
| Gwarancja: | 2 lata |
Eura-Tech Sp. z o.o.
Przemysłowa 35A
84-200 Wejherowo
Poland
sekretariat@eura-tech.eu
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl