BEZPRZEWODOWY PRZYCISK NAPADOWY MPB-300 SATEL
Symbol: MPB-300
Dostępność: 6 szt.
Cena: 130.73
Cena: 130.73
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MPB-300
Dostępność: 6 szt.
Cena: 130.73
Cena: 130.73
Przycisk powoduje natychmiastowe wywołanie alarmu i (lub) powiadomienie stacji monitorującej o sytuacji zagrożenia w chronionym obiekcie
Przycisk może też być wykorzystywany do sterowania pracą różnych urządzeń (np. urządzeń systemu automatyki lub kontroli dostępu)
Urządzenie posiada dwa tryby pracy: czujka lub pilot, wybierane podczas uruchomienia
Urządzenie jest obsługiwane przez: centrale alarmowe PERFECTA (modele WRL), kontroler VERSA-MCU, kontroler MTX-300, moduł alarmowy MICRA (wersja oprogramowania 2.02 lub nowsza)
| Współpraca: |
|
| Pasmo częstotliwości: | 433.05 ... 434.79 MHz |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): | max. 600 m PERFECTA , max. 500 m MICRA / VERSA-MCU / MTX-300 , max. 300 m MRU-300 |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 1 x bateria CR14250 3 V (w zestawie) |
| Pobór prądu: |
|
| Żywotność baterii: | ~ 2 lata |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 93 % ± 3 % |
| Waga: | 0.054 kg |
| Wymiary: | Ø 97 x 29 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta PL
SATEL sp. z o.o.
Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
satel@satel.pl
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl