Blok rozdzielczy - odgałęźny SCB 25-2 Al/Cu 80120 SIMBLOCK niebieski 81505003
A szimbólum: 68975
A rendelkezésre álló: 11 PC-k.
Ár: 37.74
Ár: 37.74
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: 68975
A rendelkezésre álló: 11 PC-k.
Ár: 37.74
Ár: 37.74
| Kolor | niebieski |
| Szerokość | 41,2 mm |
| Szerokość modułu | 34,2 mm |
| Wysokość | 49,3 mm |
| Długość | 52 mm |
| Ilość biegunów | 1 |
| Możliwość łączenia | Al/Cu |
| Wejście (drut) | 4 x (2,5...25) mm² |
| Wejście (linka z tulejką) | 4 x (1,5...16) mm² |
| Wyjście (drut) | 4 x (2,5...16) mm² |
| Wyjście (linka z tulejką) | 4 x (1,5...10) mm² |
| Napięcie znamionowe | 1000 V AC / 1000 V DC |
| Prąd znamionowy Cu | 152 A (2 x 16 mm²) / 101 A (1 x 25 mm²) |
| Mocowanie | na szynę TS 35 - Poziom |
Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
sprzedaz@simet.com.pl