CZTEROKANAŁOWY PILOT GENIUS-ECHO-TX4 433.92 MHz FAAC
A szimbólum: GENIUS-ECHO-TX4
A rendelkezésre álló: 24 PC-k.
Ár: 67.03
Ár: 67.03
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: GENIUS-ECHO-TX4
A rendelkezésre álló: 24 PC-k.
Ár: 67.03
Ár: 67.03
Czterokanałowy pilot zdalnego sterowania bramą automatyczną
Urządzenie jest dedykowane do współpracy z systemem marki FAAC
| Zasilanie: | 1 x Bateria typ 23A 12V (w zestawie) |
| Zakres częstotliwości: | 433.92 MHz |
| Zasięg działania w terenie otwartym: | 40 ... 200 m |
| Własności pilota: |
|
| Kolor: | Granatowy |
| Waga: | 0.032 kg |
| Wymiary: | 67 x 40 x 15 mm |
| Producent / Marka: | FAAC / GENIUS |
| Gwarancja: | 3 lata |
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari, 10 - 40069 Zola Predosa BOLOGNA - Włochy
03-274 WARSZAWA
Italy
FAAC POLSKA sp. z o.o.
ul. Kopijników 12
03-274 Warszawa
Poland
faac@faac.pl