CZUJKA DUALNA MIKROFALA + PIR DT8016AF24 HONEYWELL
A szimbólum: DT8016AF24
A rendelkezésre álló: 3 PC-k.
Ár: 261.36
Ár: 261.36
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: DT8016AF24
A rendelkezésre álló: 3 PC-k.
Ár: 261.36
Ár: 261.36
DT8016AF24 to czujka ruchu marki Honeywell wykorzystująca technologię Dual Tec (PIR + mikrofala 24 GHz), przeznaczona do obiektów o podwyższonych wymaganiach bezpieczeństwa. Oferuje zasięg detekcji 16 x 22 m, funkcję antymaskingu oraz zaawansowaną analizę sygnału ograniczającą ryzyko fałszywych alarmów. Wbudowane rezystory EOL i szybki montaż ułatwiają integrację z profesjonalnymi systemami alarmowymi.
| Zastosowanie: | Wewnętrzna |
| Pyroelement: | Podwójny |
| Rodzaj czujnika: | Pasywna podczerwień (PIR) i mikrofala (MW) |
| Zalecana wysokość montażu: | 2.3 m |
| Zasięg: | max. 16 x 22 m |
| Kąt detekcji: | ~ 68 ° |
| Regulacja czułości: | Regulacja potencjometrem precyzyjnym |
| Wyjście alarmowe: | NC |
| Sygnalizacja LED: | ![]() |
| Wyjście sabotażowe: | NC |
| Pasmo częstotliwości mikrofal: | 24 GHz |
| Odporność na zwierzęta: | ![]() |
| Funkcja antymaskingu: | Aktywny antymasking IR |
| Czas sygnalizacji naruszenia: | 3 s |
| Maksymalne obciążenie wyjść: |
|
| Cyfrowa kompensacja temperatury: | ![]() |
| Stopień zabezpieczenia (Grade): | EN 50131-2-4, Grade 3 |
| Zasilanie: | 12 V DC / 30 mA |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Kolor: | Biały |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | ![]() |
| Waga: | 0.137 kg |
| Wymiary: | 118 x 67 x 46 mm |
| Producent / Marka: | Honeywell |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl

