CZUJKA DYMU I TLENKU WĘGLA (CZADU) CSD-39A2 EURA
Symbol : CSD-39A2
Dostupnost: 26 opak
Cena : 241.47
Cena : 241.47
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : CSD-39A2
Dostupnost: 26 opak
Cena : 241.47
Cena : 241.47
Czujnik czadu i dymu Eura CSD-39A2 nieprzerwanie monitoruje obecność CO i dymu, a przy przekroczeniu bezpiecznego poziomu uruchamia głośny alarm >85 dB i migającą diodę LED. Dwa niezależne sensory oraz wbudowana bateria o żywotności 10 lat do montażu na suficie zapewniają długotrwałą i pewną ochronę domowników.
| Detekcja: | dym, Tlenek węgla (CO) |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Stężenie wywołujące alarm: |
|
| Sygnalizacja zabrudzenia komory: | ![]() |
| Zasilanie bateryjne: | Bateria 3V, typ CR17450 (wbudowana) Pobór prądu < 20 µA (tryb czuwania) 20 mA (praca) |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Temperatura pracy: | 4 °C ... 38 °C |
| Waga: | 0.20 kg |
| Wymiary: | Ø 134 x 40 mm |
| Producent / Marka: | EURA |
| Gwarancja: | 7 lat |
Karta katalogowa producenta PL
Eura-Tech Sp. z o.o.
Przemysłowa 35A
84-200 Wejherowo
Poland
sekretariat@eura-tech.eu
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
