CZUJKA GAZU ZIEMNEGO (METANU) I TLENKU WĘGLA (CZADU) CGD-50A2
Symbol: CGD-50A2
Dostępność: 29 szt.
Cena: 241.47
Cena: 241.47
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CGD-50A2
Dostępność: 29 szt.
Cena: 241.47
Cena: 241.47
Czujnik czadu i gazu Eura CGD-50A2 nieprzerwanie monitoruje stężenie tlenku węgla i gazu ziemnego, ostrzegając głośnym alarmem >85 dB o przekroczeniu bezpiecznego poziomu. Dwa niezależne sensory - elektrochemiczny i półprzewodnikowy zapewniają pewną ochronę instalacji gazowej w domu.
| Detekcja: | Gaz ziemny (metan), Gaz LPG (propan-butan) |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Stężenie wywołujące alarm: |
|
| Funkcja prealarmu: | ![]() |
| Autodiagnostyka: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 12 ... 24 V DC (zasilacz w komplecie) |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Temperatura pracy: | 4 °C ... 38 °C |
| Waga: | 0.28 kg |
| Wymiary: | 180 x 110 x 40 mm |
| Producent / Marka: | EURA |
| Gwarancja: | 3 lata |
Eura-Tech Sp. z o.o.
Przemysłowa 35A
84-200 Wejherowo
Poland
sekretariat@eura-tech.eu
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
