CZUJKA DYMU OR-DC-637 ORNO
Symbol : OR-DC-637
Dostupnosť: 8 Ks.
Cena : 93.79
Cena : 93.79
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : OR-DC-637
Dostupnosť: 8 Ks.
Cena : 93.79
Cena : 93.79
MINI czujnik dymu ze zintegrowaną baterią to zaawansowane urządzenie, które kontroluje obecność dymu wewnątrz budynku.
Jest to jedno z bardziej kompaktowych urządzeń tego typu (⌀45 x 42 mm), idealne do dyskretnego montażu w różnorodnych przestrzeniach, takich jak mieszkania, biura, hotele czy pomieszczenia komercyjne.
Czujnik działa w oparciu o technologię fotoelektryczną, co oznacza, że jest szczególnie skuteczny w wykrywaniu dymu powstającego w początkowej fazie pożaru, zanim jeszcze pojawią się płomienie
Sensor czujnika ma żywotność do 10 lat, a urządzenie jest zgodne z europejską normą 14604:2005/AC1:2008 co zostało potwierdzone certyfikatem BSI-KM514007. bateryjny czujnik dymu posiada też opcję TEST, która pozwala sprawdzić poprawność działania urządzenia.
OR-DC-637 jest urządzeniem autonomicznym
| Detekcja: | dym |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Sygnalizacja zabrudzenia komory: | ![]() |
| Zasilanie bateryjne: | 3 V Bateria litowa CR123A (wbudowana) |
| Pobór prądu: | ≤ 10 µA - Stan czuwania |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.05 kg |
| Wymiary: | Ø 45 x 42 mm |
| Producent / Marka: | ORNO |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta PL
ORNO GROUP Sp. z o.o.
Rolników 437
44-141 Gliwice
Poland
www.orno.pl
ORNO GROUP SP. Z O.O.
ul. Rolników 437 437
44-141 Gliwice
Poland
info@orno.pl
