CZUJKA GAZU ZIEMNEGO (METANU) I LPG (PROPAN-BUTAN) GD-02A2
Symbol : GD-02A2
Dostupnost: 24 opak
Cena : 92.61
Cena : 92.61
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : GD-02A2
Dostupnost: 24 opak
Cena : 92.61
Cena : 92.61
Czujnik gazu Eura GD-02A2 nieprzerwanie monitoruje obecność gazu ziemnego i LPG, a po przekroczeniu bezpiecznego stężenia uruchamia głośny alarm optyczno-akustyczny >85 dB. Wbudowany półprzewodnikowy sensor i bezpośrednie zasilanie z gniazda 230V AC zapewniają prosty montaż oraz wysoką skuteczność ochrony instalacji gazowej.
| Detekcja: | Gaz ziemny (metan), Gaz LPG (propan-butan) |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Stężenie wywołujące alarm: | ≤ 10% dolnej granicy wybuchowości |
| Funkcja prealarmu: | ![]() |
| Autodiagnostyka: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 230 V AC |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 45 °C |
| Waga: | 0.20 kg |
| Wymiary: | 130 105 x 60 mm |
| Długość przewodu: | 1500 mm |
| Producent / Marka: | EURA |
| Gwarancja: | 2 lata |
Eura-Tech Sp. z o.o.
Przemysłowa 35A
84-200 Wejherowo
Poland
sekretariat@eura-tech.eu
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
