CZUJKA GAZU ZIEMNEGO (METANU) I LPG (PROPAN-BUTAN) GD-04A4
Symbol: GD-04A4
Dostępność: 21 szt.
Cena: 87.59
Cena: 87.59
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GD-04A4
Dostępność: 21 szt.
Cena: 87.59
Cena: 87.59
Czujnik gazu EL HOME GD-04A4 nieprzerwanie monitoruje obecność gazu ziemnego i LPG, a po przekroczeniu <25% LEL uruchamia głośny alarm optyczno-akustyczny >85 dB, ostrzegając przed ryzykiem wybuchu. Wtyczka 230V AC i półprzewodnikowy sensor zapewniają prosty montaż i wysoką skuteczność ochrony.
| Detekcja: | Gaz ziemny (metan), Gaz LPG (propan-butan) |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Stężenie wywołujące alarm: | < 25% dolnej granicy wybuchowosci |
| Funkcja prealarmu: | ![]() |
| Autodiagnostyka: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 230 V AC |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.20 kg |
| Wymiary: | 112 79 x 32 mm |
| Długość przewodu: | 1500 mm |
| Producent / Marka: | EL HOME |
| Gwarancja: | 2 lata |
EURA-TECH SP. Z O.O.
ul. Przemysłowa 35a
84-200 Wejherowo
Poland
info@eura.pl
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
