CZUJKA TLENKU WĘGLA (CZADU) DC-11 Virone
Symbol : DC-11
Dostupnost: 11 opak
Cena : 86.39
Cena : 86.39
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : DC-11
Dostupnost: 11 opak
Cena : 86.39
Cena : 86.39
Bateryjny czujnik tlenku węgla Virone DC-11 zapewnia stały monitoring stężenia CO dzięki precyzyjnemu sensorowi elektrochemicznemu i głośnemu alarmowi optyczno-dźwiękowemu. Duży wyświetlacz LCD pokazuje poziom zagrożenia, niski stan baterii oraz koniec żywotności czujnika. Urządzenie posiada certyfikaty gwarantujące prawidłowe działanie.
| Detekcja: | Tlenek węgla (CO) |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Zasilanie bateryjne: | 2 x bateria LR6 (AA) (w komplecie) |
| Pobór prądu: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Jednostka certyfikująca: | SGS |
| Norma: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.10 kg |
| Wymiary: | 93 x 93 x 28 mm |
| Producent / Marka: | Virone |
| Gwarancja: | 2 lata |
ORNO GROUP Sp. z o.o.
Rolników 437
44-141 Gliwice
Poland
www.orno.pl
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl