CZUJKA DYMU SD-11B8 EURA
Symbol: SD-11B8
Dostępność: 26 szt.
Cena: 43.24
Cena: 43.24
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SD-11B8
Dostępność: 26 szt.
Cena: 43.24
Cena: 43.24
SD-11B8 jest wysokiej jakości urządzeniem przeznaczonym do monitorowania zamkniętych pomieszczeń pod kątem obecności dymu widzialnego oraz do wczesnego wykrywania pożaru
Czujnik dymu jest przeznaczony do większości budynków, jednakże nie nadaje się dla przestrzeni na zewnątrz budynku lub bardzo wysokich pomieszczeń ze względu na możliwość nie objęcia detekcją występującego zagrożenia pożarowego
SD-11B8 jest urządzeniem autonomicznym
| Detekcja: | dym |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Sygnalizacja zabrudzenia komory: | ![]() |
| Zasilanie bateryjne: | Bateria 9V, typ 6LR61 10 µA - Stan czuwania 20 mA - Sygnalizacja alarmu |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.13 kg |
| Wymiary: | Ø 107 x 35 mm |
| Producent / Marka: | EURA |
| Gwarancja: | 2 lata |
Eura-Tech Sp. z o.o.
Przemysłowa 35A
84-200 Wejherowo
Poland
sekretariat@eura-tech.eu
EURA-TECH SP. Z O.O.
ul. Przemysłowa 35a
84-200 Wejherowo
Poland
info@eura.pl
