CZUJKA DYMU SD-88A2 EL HOME
Symbol : SD-88A2
Dostupnosť: 60 Ks.
Cena : 38.64
Cena : 38.64
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : SD-88A2
Dostupnosť: 60 Ks.
Cena : 38.64
Cena : 38.64
Czujnik dymu SD-88A2 zapewnia wczesne wykrywanie pożaru w pomieszczeniach dzięki wysokiej jakości sensorowi fotooptycznemu. Głośny alarm 85 dB, dioda LED, przycisk TEST i sygnalizacja niskiego stanu baterii dbają o bezpieczeństwo domowników. Zasilanie bateryjne i zgodność z normą EN 14604 ułatwiają montaż i dają pewność działania.
| Detekcja: | dym |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Sygnalizacja zabrudzenia komory: | ![]() |
| Zasilanie bateryjne: | Bateria 9V, typ 6F22/6LR61 (w komplecie) Pobór prądu < 15 µA (tryb czuwania) 30 mA (praca) |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.08 kg |
| Wymiary: | Ø 90 x 35 mm |
| Producent / Marka: | EL HOME |
| Gwarancja: | 2 lata |
EURA-TECH SP. Z O.O.
ul. Przemysłowa 35a
84-200 Wejherowo
Poland
info@eura.pl
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
