CZUJNIK ZMIERZCHOWY MCE-35
Symbol : MCE-35
Dostupnosť: 28 Ks.
Cena : 44.55
Cena : 44.55
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : MCE-35
Dostupnosť: 28 Ks.
Cena : 44.55
Cena : 44.55
Czujnik zmierzchowy z miniaturową soczewką, idealnie nadający się do zabudowy
Czujnik może służyć do automatycznego sterowania urządzeniami elektrycznymi, np. oświetleniem LED
| Zasilanie: | 220 ... 240 V AC |
| Maksymalne obciążenie: | 15 A / 3450 W |
| Próg załączania oświetlenia: | < 2 Lux ... 100 Lux |
| Obudowa: | Plastikowa |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.098 kg |
| Wymiary: |
|
| Gwarancja: | 2 lata |