DALMIERZ LASEROWY LM-50A UNI-T
A szimbólum: LM-50A
A rendelkezésre álló: 40 PC-k.
Ár: 91.42
Ár: 91.42
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: LM-50A
A rendelkezésre álló: 40 PC-k.
Ár: 91.42
Ár: 91.42
Urządzenie LM-50A to laserowy miernik odległości o zasięgu do 50 m
Seria LM-A to urządzenia przenośne, które mogą łatwo i dokładnie mierzyć długość, powierzchnię i objętość, a także wykonywać bardziej skomplikowane pomiary.
Produkt idealnie nadaje się np. przy projektowaniu wnętrz, ogrodów, pomiarach nieruchomości, inspekcji inżynieryjnej, itp.
| Zasięg pomiaru: | 50 m ± (2mm+5x10-5D) |
| Pomiar ciągły: | ![]() |
| Pomiar pola powierzchni: | ![]() |
| Pomiar objętości: | ![]() |
| Pomiar przyprostokątnych: | ![]() |
| Pomiary wykorzystujące twierdzenie Pitagorasa: | ![]() |
| Pomiar odcinka: | ![]() |
| Pomiar kąta: | ![]() |
| Pomiar odchylenia od poziomu: | ![]() |
| Pomiar odchylenia od pionu: | ![]() |
| Funkcja dodawania/odejmowania: | ![]() |
| Zapisywanie pomiarów: | 99 grup |
| Jednostka pomiaru: | metry / stopy / cale |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | Baterie alkaliczne AAA, 2 szt. (w komplecie) |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.09 kg |
| Wymiary: | 112 x 50 x 25 mm |
| Producent / Marka: | UNI-T |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl

