DOTYKOWY ŁĄCZNIK JEDNOBIEGUNOWY MCE-701W 4.35 A MACLEAN
Symbol: MCE-701W
Dostępność: 10 szt.
Cena: 39.24
Cena: 39.24
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCE-701W
Dostępność: 10 szt.
Cena: 39.24
Cena: 39.24
| Rodzaj urządzenia: | Łącznik jednobiegunowy |
| Napięcie znamionowe: | 230 V AC, 50/60 Hz |
| Prąd znamionowy: | 4.35 A |
| Typ złącz: | zaciski skręcane |
| Montaż: | Montaż za pomocą wkrętów |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Szkło hartowane + Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0.13 kg |
| Wymiary: | 86 x 86 x 30 mm |
| Producent / Marka: | MACLEAN |
| Gwarancja: | 2 lata |
EUROELECTRONICS.EU SP. Z O.O. SP.K.
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
info@euroelectronics.pl
EUROELECTRONICS.EU SP. Z O.O. SP.K.
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
info@euroelectronics.pl