DRUT LUTOWNICZY CYN-1.00/16 Cynel Unipress
Symbol : CYN-1.00/16
Dostupnosť: 64 Ks.
Cena : 10.05
Cena : 10.05
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : CYN-1.00/16
Dostupnosť: 64 Ks.
Cena : 10.05
Cena : 10.05
Spoiwo lutownicze CYN-1.00/16 z topnikiem jest idealnym uzupełnieniem wyposażenia domowego warsztatu elektronicznego
| Opakowanie: | Fiolka |
| Średnica: | 0.9 mm |
| Skład stopu: | 59.5 ... 60.5 % Sn 38.8 ... 40.5 % Pb < 0.7 % inne |
| Temperatura topnienia: | 183 / 190 °C (solidus/liquidus) |
| Gęstość: | 8.50 g/cm3 |
| Rezystywność elektryczna: | 0.153 μΩ·m |
| Przewodność cieplna: | 49 W/(m·K) |
| Zalecana temperatura grota przy lutowaniu: | 340 °C ... 420 °C |
| Topnik: | SW26 |
| Zawartość topnika w spoiwie: | 2.5 % ± 0.2 % |
| Rozpuszczalność topnika: | Rozpuszczalniki organiczne (np. izopropanol) |
| Waga: | 16 g |
| Producent / Marka: | Cynel Unipress |
| Gwarancja: | 2 lata |
Cynel-Unipress Sp. z o.o.
Białołęcka 231B
03-253 Warszawa
Poland
marketing@cynel.com.pl
CYNEL-UNIPRES SP. Z.O.O.
ul. Białołęcka 231b
03-253 Warszawa
Poland
info@cynel.pl