DYSK WD PURPLE 6TB WD64PURZ
Symbol : 40176
Dostupnosť: 81 Ks.
Cena : 1420.44
Cena : 1420.44
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : 40176
Dostupnosť: 81 Ks.
Cena : 1420.44
Cena : 1420.44
| Pojemność | 6 TB |
| Interfejs | SATA |
| Format obudowy | 3.5 Inch |
| Disk Speed (RPM) | 5700rpm |
| Technologia zapisu | CRM |
| Wymiary (L x W x H) | 147mm x 101.6mm x 26.1mm |
| MTBF | 1mln |
| Pamięć podręczna | 256 MB |
| Temperatura | podczas pracy: od 0 ºC do 65 ºC podczas przechowywania: od -40 ºC do 70 ºC |
| Wstrząs | podczas przechowywania: 250 G podczas pracy (2ms, odczyt): 65 G podczas pracy (2ms, odczyt/zapis): 30 G |
| Pobór mocy | odczyt / zapis: 5.3 W bezczynność: 4.9 W gotowość i uśpienie: 0.4 W |
Western Digital Corporation
PO Box Address: BP 80006
92135 Issy les Moulineaux
France
support@wdc.com
Western Digital Corporation
PO Box Address: BP 80006
92135 Issy les Moulineaux
France
support@wdc.com