DZWONEK BEZPRZEWODOWY Z KAMERĄ DB41AW Wi-Fi 6, 4 Mpx DAHUA
Symbol: DB41AW
Dostępność: 35 szt.
Cena: 226.00
Cena: 226.00
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DB41AW
Dostępność: 35 szt.
Cena: 226.00
Cena: 226.00
Dahua DB41AW to bezprzewodowy dzwonek Wi-Fi 6 z kamerą 4 Mpx i ultraszerokim obiektywem. Oferuje dwukierunkowe audio, PIR oraz detekcję AI ludzi i pojazdów dla precyzyjnych powiadomień, a także zapis na microSD (do 256 GB) i tryb nocny IR. Urządzenie współpracuje z aplikacją DMSS i może być zasilane przez USB 5 V lub 10-24 V DC / 14-24 V AC.
| Zastosowanie: | Bezprzewodowy gong drzwiowy - DS1AG, aplikacja DMSS |
| Przetwornik: | Progressive Scan CMOS - 4 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 px - 4 Mpx |
| Obiektyw: | 2.3 mm |
| Kąt widzenia: | 120 ° |
| Oświetlacz IR: | 10 m |
| Oświetlacz LED: | ![]() |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz |
| Zasięg transmisji bezprzewodowej: | Zasięg ograniczony jedynie dostępnością sieci Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi: | IEEE 802.11 b/g/n/ax |
| Interfejs sieciowy: | 2.4 GHz |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Android: Darmowa aplikacja DMSS iOS (iPhone): Darmowa aplikacja DMSS |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265, H.264 |
| Wybrane funkcje: |
|
| Mocowanie: | Natynkowe |
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 5.3 W @ 5 V DC ≤ 6.8 W @ 10 ... 24 V DC / 14 ... 24 V AC |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.11 kg |
| Wymiary: | 135 x 45 x 24 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 2 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
